חרדת בחינות ומבחנים

חרדת בחינות

חרדת בחינות הינה תופעה המשפיעה קשות על אנשים רבים במגוון גילאים. בדרך כלל חרדת המבחנים מתחילה בבית הספר לרוב החל מגיל ההתבגרות ויכולה להמשיך לאורך כל שנותיו של האדם. תסמיני החרדה כוללים כאבי בטן ברמות שונות, שלשולים, חום, ידיים מזיעות, תופעות של שיכחה (בלאק אווט) ועוד. הדבר מתסכל ומאוד מגביל. ברוב המקרים אין כל סיבה נראית לעין לחרדה הזו, הכל נראה בסדר, אתם יודעים את החומר, למדתם המון אבל בזמן הבחינה פתאום לא זוכרים כלום, מתבלבלים ונכשלים או מקבלים ציון נמוך ולא מספק. ונראה שככל שחולפות השנים, בכל פעם שאתם שוב נמצאים בסיטואציה של מבחן המצב רק מחמיר. זו יכולה להיות בחינה בבית הספר, רסיטל או הופעה בפני קהל, ראיון עבודה, שיחה עם מנהל הבנק וכדומה. כל סיטואציה שבה מבחינתכם אתם עומדים למבחן כלשהוא, גם אם אין בכך לכאורה אמת, מפעילה את מעגל ההתרחשות הזה מולו אתם מוצאים את עצמכם שוב ושוב חסרי אונים.

הבשורה הטובה היא שישנה בהחלט דרך אפקטיבית להשתחרר מחרדת המבחנים. אפשר באופן מוחלט להפסיק להיות קורבן של החרדה הזו.
אני יכול לעזור לך בתהליך ממוקד שהוא בדרך כלל קצר וכולל מספר מפגשים בלבד, ליצור שינוי בתפיסה שלך את עצמך ואת החיים כך שהמבחנים יהפכו ממשהו מסוכן ומאיים לאתגר מעורר ומעניין. תופעות החרדה הקשורות למבחן יעלמו ואתם תמצאו את עצכם רגועים ומסוגלים לבטא את עצמכם ואת הידע שלכם בבהירות ובטחון.
הטיפול הינו טבעי לגמרי וללא תרופות. הוא מבוסס על טכניקת הריפוי שפיתחתי 'שיטת אמיתי' בשילוב איזון אנרגטי. הטיפול העדין משחרר את אותם הקשרים מודעים ולא מודעים האחראים להופעת החרדה ובמקומם נוצרים הקשרים מחזקים ומאפשרים. התוצאה הינה שינוי ארוך טווח ושיפור משמעותי באיכות החיים. כתוצאה משחרור הגורמים שיצרו חסימות רגשיות נוצר איזון רגשי המשפיע באופן חיובי על כלל החיים.

שיטת אמיתי – תיק תק והחרדה מאחוריכם.

כי מגיע לי הכי טוב.

סרטון שבועי
צרו עימי קשר

שם מלא (חובה)

טלפון נייד (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

הקלד (למניעת ספאם):
captcha