סיפורי ריפוי

* השמות בדויים אך המקרים אמיתיים לחלוטין.
** בכל מקום בו מצויין 'הקשנו' הכוונה היא לשימוש בשיטת אמיתי

רועי בן 41 הגיע אלי כשהוא מתלונן על דיכאון, עייפות, חוסר רצון לעשות. הוא עלה הרבה במשקל, לא יודע מה קורה לו. מצב זה נמשך כבר כחצי שנה ונראה שהולך ומחמיר. לכאורה הכל בסדר בחייו, יש לו עבודה טובה, משפחה וילדים. תוך כדי שיחה התברר שרועי חווה סימפטומים המאפיינים את משבר גיל ה- 40. המפגשים כללו איזון אנרגטי וחיזוק של הגוף, שחרור מכלול שלם של דאגות ודימוי עצמי נמוך. במפגש השני סיפר לי רועי שאחרי המפגש הראשון הוא הרגיש שהוסר ממנו הר שחור וכבד שרבץ עליו חודשים רבים. שלושה מפגשים הספיקו כדי להחזיר לחייו את השמחה והאופטימיות שתמיד היו לו. התופעות הפיסיות של לחץ בחזה, כאבי ראש ועייפות מתמדת נעלמו לגמרי.

♣ 

עירית (בת 41)  במצב נפשי קשה ביותר. לאחר למעלה משנה של התמוטטות המערכת הזוגית, רומן ארוך עם גבר שפגשה, מותשת, מבולבלת, רזה ביותר כי אין לה תאבון בכלל, מרגישה שאין כל טעם לחיים אבל ממשיכה בגלל הילדים. חברה טובה המליצה לה לפגוש אותי. במהלך המפגשים שלנו עזרתי לעירית ליצור פרופורציות נכונות בחייה, להרגיע את רמת הדרמה והסערות הרגשיות, לחזק את הגוף, להתחבר שוב לחייה, לדברים שהיא אוהבת ועוד. לאחר שלושה חודשי עבודה עירית הרגישה חזקה ובריאה, השקט והשלווה חזרו לחייה.

♣ 

דפנה (45) הגיעה לאחר תקופה ארוכה בה חוותה התקפי כאבים כתוצאה מאבנים בכליות. הייתה מיואשת לגמרי ואמרה שזה הניסיון האחרון שלה לפני התערבות כירורגית כי היא כבר לא עומדת בכאבים. התחלנו עם לשחרר את הפחד העצום שנוצר אצלה מהתקפי הכאב, שחררנו את כאב הפרידה מבתה שעזבה את הבית, את רגשות האשם על זה שלא הייתה אמא מספיק טובה ואת אובדן הערך העצמי. בנוסף תהליכים אנרגטיים לחיזוק ואיזון הגוף. לאחר תשעה מפגשים שנפרשו לאורך חודשיים נעלמו כל הכאבים, אין יותר התקפים, איכות חייה באופן כללי השתפרה לאין ערוך, יחסיה עם בתה נעשו פתוחים וקרובים.

♣ 

דני, נער בן 16, הגיע אלי בעקבות התקפי חרדה שהיו תוקפים אותו בכל פעם שהיה צריך לנגן לפני קהל. דני מנגן בפסנתר מילדות, מתכוון להיות פסנתרן קלאסי. החרדה הופיעה פתאום לפני כמה שנים, הולכת ומתחזקת עד שכיום הוא לא יכול להופיע בכלל. במפגש הקשנו על נושאים הקשורים לזמן בו התחילה החרדה, שחררנו הבטים של החרדה העכשווית. לאחר המפגש היחיד הזה היה לדני רסיטל סוף שנה בקונסרבטוריום ולדבריו 'זו הייתה הפעם הראשונה מזה שנים שפשוט נהניתי לנגן לפני אנשים. כבר שכחתי איזה כיף זה. התרגשתי אבל זה לא הפריע בכלל לנגינה שלי, להיפך. ממש נהניתי'.

♣ 

ירון בן 16 הגיע אלי בהמלצת המורה שלו. הוא נתקף בחרדה בזמן מבחן במתמטיקה ופשוט לא מתפקד. לדבריו וגם לדברי המורה שלו הוא יודע את החומר מצוין ואין לו כל בעיה עם מתמטיקה. זה פוגע לו מאוד באיכות החיים, בציון שלו במתמטיקה כי הוא נכשל במבחנים והדימוי העצמי שלו מאוד נפגע. נפגשנו פעם אחת בלבד. הקשנו על נושאים שונים כמו האמביציה שלו, הלחץ הסביבתי, פחד מכשלון ועוד ביחד עם תהליך לאיזון אנרגטי. במבחן שהיה שבועיים לאחר המפגש שלנו הוא קיבל 85 ולדבריו 'היה בשמיים, פשוט ישבתי, עשיתי את המבחן, סיימתי, קמתי והלכתי. החרדה נעלמה לגמרי'.

♣ 

רחל הגיעה אלי אחרי כשנתיים של טיפולי פוריות וטיפולים תומכים שונים. הייתה עייפה ודי מיואשת מכל הניסיונות, הכשלונות והאי וודאות. מיד במפגש הראשון הבחנתי בכעס הרב שיש בה על גברים, זה פשוט כיווץ את הגוף שלה. שלושה מפגשים הספיקו כדי לשחרר את הכעס ואיתו חוויות כואבות ורגשות נוספים. זה ביחד עם איזון אנרגטי עמוק הביאו אותה ואת הגוף שלה לרכות ופתיחות שאותם לא חוותה שנים. מיד בהחזרה הבאה היא נכנסה להריון שהיה בריא לגמרי וילדה בן.

סרטון שבועי
צרו עימי קשר

שם מלא (חובה)

טלפון נייד (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

הקלד (למניעת ספאם):
captcha