על ריפוי

ריפוי.
אני אוהב את עבודת הריפוי הזו. את הרווחה שהיא מביאה לחיי אנשים. את השחרור מכאבים נפשיים שמגבילים את חיינו שלא לצורך.
כולנו חווים במהלך חיינו מאורעות שונים המותירים את חותמם עלינו. חלק מאירועים אלה משאירים חותם של כאב. כאב פיסי, כאב נפשי ולרוב שניהם יחד. כאב זה יוצר אצלנו פחד שמא זה יקרה שוב. הפחד הזה מכווץ ומשתק אותנו. מונע מאיתנו לחיות את חיינו בהנאה ולהגיע למימוש גדול יותר של הפוטנציאל האנושי הטמון בנו.
אני מאמין שניתן להשתחרר מהפחד הזה. יותר מכך, אני יודע, מתוך נסיון של עבודה לאורך שנים רבות עם הרבה מאוד אנשים וטיפול במגוון רחב של חרדות וכאבים נפשיים, שניתן לשחרר את הכאב ואת הפחד ממנו המייצרים ביחד כאבים נוספים.
לרוב אין צורך בתהליכים ארוכים ומורכבים ודי בכמה פגישות ממוקדות לנקות את הכיווץ הזה. כשזה משתחרר כתוצאה מטיפול נכון, אנרגיית החיים זורמת בנו ביתר חופשיות.
אני מאמין ביכולתה של המערכת האנושית להחלים. היא מתוכננת לחיות חיים בריאים, יש בה את הידע והיכולת לתקן את שנדרש. הגוף אוהב להיות בריא. אנו בני האדם אוהבים להיות בריאים, לעשות וליצור.
אחד הדברים שאנו הכי אוהבים זה להרגיש מועילים, להרגיש שלחיינו יש ערך וחשיבות, שאנו תורמים. לעזור לאדם אחר להשתחרר ממגבלה שכובלת ומונעת ממנו חיים מהנים ופוריים זו אולי ההנאה המספקת ביותר שאנו יכולים לחוות. לכן אני כל כך אוהב את העבודה שלי.
תודה על האפשרות.

 
 

סרטון שבועי
צרו עימי קשר

שם מלא (חובה)

טלפון נייד (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

הקלד (למניעת ספאם):
captcha