פוריות

פוריות נשים

יש בתהליך הזה משהו שיכול מאוד להרחיק אותך מעצמך. את יכולה ללכת לאיבוד בתוך כל העשייה של 'להכנס להריון', הבדיקות, הטיפולים, המחשבות שלפני ואחרי, התקווה, האכזבה ועוד. כל אלה מוציאים אותך מאיזון, מרחיקים אותך מעצמך, מהחיים שלך, ממה שאת אוהבת, רוצה. כמו אין לכל אלה מקום כי את עכשיו מן 'משהו שצריך להכנס להריון', לעיתים זה יכול להרגיש שאין לי כל קיום או ערך אחר.

גם הגוף מאבד מהערך שלו, כועסים עליו, מתאכזבים ממנו כי הוא לא עושה את מה שדורשים ממנו, הוא לא נכנס להריון, ולא רק זה אלא הוא משמין מההורמונים, עייף מהבדיקות, מבדיקות הדם, הנסיעות, די כבר תכנס להריון!   

והחודש מתחלק לימים שלפני הביוץ, לשבוע ומשהו אחרי ההפריה/הזרעה/החזרה, ימים של מתח, תקווה, חוסר אמון, מפחדת לקוות כדי שלא אתאכזב שוב, כי כל מעגל כזה מתקווה לאכזבה רק מעמיק את בור היאוש, את הכאב, חוסר האמון שזה אי פעם יקרה, פוגע בקרבה שלי אלי, הקרבה שלנו כזוג כי שוב נכשלתי או נכשלנו… ושוב מתחיל הסיבוב, זריקות, בדיקות דם, מתח מתי יהיה הביוץ, יהיו זקיקים, כמה, איזה גודל… ואהוו איזה מתח!

האם אפשר אחרת? איך מחזירים לתהליך ההריון את הקסם שאמור להיות בו? האם אפשר לשזור עדינות, רוך, אהבה והרבה שקט שלווה וקבלה בתהליך הנפלא הזה של כניסה להריון?

אני מאמין שכן, בעצם, אני יודע שכן!

זו יכולה להיות חוויה מדהימה, זה אמור להיות כך. מתוך אהבה ושקט פנימי, מתוך ובתוך תחושה של בריאות ואפשרויות, מקום של רוך, של נעימות, של שלום עם הגוף. מתוך מקום של כבוד לגוף, כבוד לתהליך, לאפשרויות.

איך אני יכול לעזור לך?

אני יכול לעזור לך לחזור הבייתה, לחיים שלך, לתחושת הערך, חשיבות, משמעות, תקווה, הדברים שאת אוהבת, שמזכירים לך את עצמך, מחברים אותך לחייך, ומתוך כך מתחוללים ריפוי, התחזקות, רוגע, מתחזק הבית פנימי. לעצור את הריצה הזו אל ההריון, וללכת בנעימות רוגע ואהבה לקראת זה. 

המפגשים משלבים טיפול בגוף שנועד לחזק אותו, לעשות אותו פתוח יותר לכניסה להריון וחזק ומאוזן כדי להבטיח הריון בריא. הטיפול יכול לכלול יעוץ לתזונה מתאימה, תוספים על פי  הצורך, תרגילים מתאימים, שחרור של דפוסים רגשיים ומחשבתיים המפריעים לתהליך הכניסה להריון.

אני רואה אותך כמכלול שלם של חיים, כאישה שצריכה עזרה במשהו מסויים בעוד את ממשיכה לחיות חיים מלאים.

תמיד את חושבת על לתת לאחרים, הגיע הזמן לתת גם לעצמך…

 

סרטון שבועי
צרו עימי קשר

שם מלא (חובה)

טלפון נייד (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

הקלד (למניעת ספאם):
captcha