חרדת טיסה, פחד קהל

צפריר

ההתמחות שלי היא לעזור לאנשים להשתחרר מחרדות, טראומות עבר וכאבים רגשיים שונים ליצירה של חיים מאוזנים ובריאים.

את ההסמכה הראשונה שלי כמטפל קיבלתי בשנת 1993 בטכניקה לטיפול בהתמכרויות.
בשנת 1995 סיימתי את לימודי בפולריטי תראפי (Polarity Therapy). 
פולריטי תראפי היא שיטת טיפול המבוססת על הרפואה ההודית. פולריטי משלבת אבחון וטיפול על פי חמשת האלמנטים, שמטרתו ליצור איזון אנרגטי במכלול של האדם, השפעותיו של התהליך עמוקות מאוד, הוא מאזן, מרפא וטוען, ופועל ברמות שונות של הגוף, והחיים השונים שבתוכנו.
הטיפול בפולריטי משלב עבודה במגע עדין בגוף, איזון אנרגטי ללא מגע, תזונה, תרגילי פולריטי וייעוץ.
מוסמך ע"י The International School of Polarity Therapy, England

לאורך השנים הוסמכתי בשיטות טיפול נוספות ביניהן:

אירידולוגיה – אבחון על פי קשתית העין וטיפול נטורופתי דרך תזונה נכונה, תוספי מזון ותרגילים שונים.
מוסמך ע"י The U.K. College of Iris Analysis, England

אבחון וטיפול על פי שיטת טבעוני – שימוש בתוספי תזונה לחיזוק ושיפור תהליכי החלמה.
מוסמך ע"י יצחק טבעוני מפתח השיטה.

בינואר 2002 התחלתי לעבוד בהתנדבות בשירות בתי הסוהר. בתחילה בכלא השרון ומפברואר 2003 בכלא חרמון. במסגרת התנדבותי אני מעביר מפגשים וסדנאות לאסירים הנמצאים בתהליכי שיקום. לאורך השנים עבדתי עם אלפי אסירים בתהליכי גמילה מסמים, אלכוהול, אלימות ועוד. העבודה איתם לימדה אותי רבות על טבעם של תהליכי שינוי, על הקשיים, מה עובד ומה לא עובד ובעיקר איך אפשר לעזור לאדם ליצור שינויים חיוביים משמעותיים שנשארים.

מתוך כל הלימוד והעשייה פיתחתי דרך עבודה ייחודית המשלבת ידע מתחומי הריפוי שלמדתי עם ניסיון ארוך שנים של עבודה עם אנשים. צורת עבודה ייחודית זו מבקשת להתעלות מעל לדפוסי הטכניקות השונות, למשהו חדש הקורה באותו רגע, והוא ייחודי לאותו מפגש. המטרה היא לעזור לאדם ליצור מתוכו אפשרויות ריפוי חדשות הנובעות מחיבור לאושר ולעושר של החיים, התעוררות של המיטב שבו, חיזוק האמונה בחיים ובעצמו, ופיתוח יכולות של ריפוי ועזרה עצמית. לאורך השנים התפתחה אצלי יכולת אינטואיטיבית מאוד מדוייקת לאבחון ומציאת דרך העבודה שמתאימה לאותו מפגש.

בתחילת 2010 פיתחתי את 'שיטת אמיתי', שיטת ריפוי חדשנית לשחרור של פחדים וחרדות וריפוי של כאבים ומחסומים רגשיים. 'שיטת אמיתי' הינה דרך מיוחדת לדבר עם הגוף והמערכות השונות בו. היא משלבת הבנות עמוקות ומיוחדות על טבעם של תהליכי שינוי באנשים.

אחד הדברים שמאוד עוזרים לי לעזור לאנשים זו העובדה שלאורך חיי אני התמודדתי ועדיין מתמודד עם שלל אתגרי חיים. כאשר אדם מספר לי על חייו, על כאבים רגשיים, פחדים, חוסר בטחון, תקוות ואכזבות, אני יודע על מה הוא מדבר. אני מכיר את זה מתוך חיי. מכיר את התחושה, את התמודדות עם הדפוסים האלה, את דרכי ההשתחררות מהם, איך מרגישים תוך כדי התהליך ולאחריו.
אני עובד עם אנשים מתוך הניסיון הרחב של חיי. הידע הרב שרכשתי במהלך השנים משתלב עם דברים אמיתיים שפגשתי, עשיתי, תרגלתי, החלמתי ועזרתי לאנשים רבים להחלים באותו אופן. אני עובד עם החיים מתוך ובעזרת החיים. העבודה מתובלת בהרבה אנושיות, תבונה, הומור, ניסיון עצום, תשומת לב, אהבה, אמון ביכולותיו של כל אדם להשתפר עד אין קץ, אמונה עמוקה הנובעת מידע וניסיון, ביכולתו של הגוף להחלים גם ממה שנראה כבלתי אפשרי.

סרטון שבועי
צרו עימי קשר

שם מלא (חובה)

טלפון נייד (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

הקלד (למניעת ספאם):
captcha