לקוחות מספרים

אני בגיל ארבעים ושתיים אדם פעיל מאוד בתפקיד ציבורי רגיל לעבוד תחת לחץ ועומס כבר שנים.
בשלב מסוים לפני ארבעה חודשים באופן פתאומי וללא כל סיבה הגיונית התחלתי להרגיש תחושה פנימית לא טובה שהתבטאה בתחושות פיזיות לא נעימות ובמחשבות טורדניות, נדודי שינה לחץ פחדים ואי שקט. הגעתי למצב של כמעט חוסר תפקוד.
פניתי לקבלת טיפול רפואי אך במקביל  הרגשתי שאני צריך עזרה יותר מידית.
כך הגעתי לצפריר אמיתי שביחד עברנו תהליך של הרפיה שחרור מתחים וחרדות.
לאחר כל מפגש הרגשתי שיפור עד שלאחר ארבעה חמישה מפגשים כבר הרגשתי שאני חוזר לעצמי.
תודה לך על הטיפול שסייע לי מאוד.

שלום לכולם,
ברצוני לכתוב על טיפול שקיבלתי לאחרונה מצפריר אמיתי לבעיה של חרדות. עם החרדות האלה אני כבר חיה כשישים שנה וניסיתי לפתור אותן בדרכים רבות.
לאחר שלושה טיפולים בנושא החרדות שנמשכו לאורך 3 שבועות השינוי שחוויתי היה דרמטי והביא כל כך הרבה הקלה לחיי. הרגשתי שנפתחו ערוצי רגש שמאפשרים לי עכשיו להתמודד טוב יותר ונכון יותר עם קשיים שונים בחיי.
אני ממליצה מאוד על הטיפול הזה ומודה לצפריר אמיתי.

 
הכי נכון לי לכתוב על התהליך שעברתי עם צפריר בפשטות כי כזה הוא היה
פשוט כל כך ורגוע
טיפול אחד
נכנסתי אליו עם חרדה קשה מחושך ומללכת לישון בחושך, עם תהליך הרדמות ארוך, מהפחד לשחרר.. חרדה איתה התמודדתי למעלה מעשרים שנה בעקבות אירוע טראומטי שעברתי.
הטיפול היה כל כך נעים ומרגיע שלא רציתי שיסתיים
ועוד באותו הלילה פשוט נרדמתי, מיד, שכחתי מההרגל אפילו..
פשוט נרדמתי
וכך זה גם היום, במרחק של חודשים רבים.
טיפול משנה חיים!
טיפול אחד!
אני מודה לך מאוד מאוד צפריר יקר-הורדת מעמסה כל כך קשה מחיי.
חיבוק,
רות.

שלום,
רציתי לספר על מפגש יוצא דופן עם צפריר.
הגעתי לצפריר עם כאבים בברכיים. הכאב התחיל ברגל אחת ולאחר כחודשיים נוצר כאב מסוג אחר בברך השנייה.

הכאבים היו חזקים וקצרים וגרמו לאי נוחות רבה וגם לחשש גובר מבעיה רפואית שמתפתחת לה.
המפגש עם צפריר ארך 45 דקות ובו דיברנו קצת ונעשה טיפול עדין של זיהוי המקור (המחשבתי, רגשי) לבעיה ושחרורו בטכניקה שהוא קורא לה שיטת אמיתי.
לאחר יום חלף הכאב בברך אחת ולאחר שבועיים נעלם הכאב גם בצד השני.
הכל קרה בקלות רבה ללא טיפולים תרופתיים או כואבים.
לצפריר תודה רבה על הזכות והשירות,
ולכם ממליץ בחום.
דרור

תודה! תודה! תודה!
לא להאמין מה התהליך הזה עשה לי, הציל לי את החיים. מספרת וממליצה לכל מי שאני רק יכולה.
תמי.

שלום לך,
רציתי לומר לך תודה,
תודה פשוטה וגדולה.
בתקופה האחרונה אני מתרגל סליחה עצמית על דברים לא פשוטים בעברי ובחיי, דברים שעשיתי ולא שחררתי.
לקח לי זמן עד שבשלתי לכך וכשהזמן היה נכון לתהליך זה, הגעתי בצירופי מקרים לסרטון שלך ביו טיוב שסייע ומסייע לי מאוד לעבור את התהליך הזה, כעת אני בעיצומו.
אז זהו רק שתדע שיש מישהו בעולם, לפחות אדם אחד, שקיבל ריפוי עמוק לחייו בזכותך.
תודה
נחום.

צפריר יקר,
כבר כמה וכמה שנים אני באה אליך לטיפול כל פעם כשמשהו מטריד אותי באופן שאני מרגישה שמתחיל להפריע לבריאותי, או מחליש אותי, או מדאיג אותי, או כואב לי… בין אם הכאב או ההפרעה הם כבר פיזיים או שעדיין ברמה הרגשית או אחרת .
המפגשים הטיפוליים הם תמיד חוויה מאוד מיוחדת ותמיד אני יוצאת מהם ב'מצב' הרבה יותר טוב מאשר הגעתי.
ואין מפגש אחד דומה לאחר. כפי שכל יום הוא יום חדש גם כל מפגש הוא יחודי ויש בו תגובה ומענה לצורך שלי או לכאב שבי שלעיתים אפילו אני לא הייתי מודעת אליהם, ולכך שזה הגורם לחוסר השקט והזרימה הבריאה של חיי בזמן הזה.
אני מוצאת שאתה מצליח לקרוא ולאבחן את הגורמים העמוקים כמו גם המיידיים להפרעה, או לכאב, לתיסכול או לפחד ובדרכים מגוונות ויצירתיות,  במיומנות ובאינטואיטיביות, ובחיבור למקורות ריפוי גבוהים – לסייע לי בשחרורם. תוך חיזוק פנימי משמעותי של מה שצריך חיזוק.
אני תמיד יוצאת מטיפול מחוזקת, יותר אופטימית, יותר שמחה ויותר רגועה ובעיקר עם מין שקט פנימי עמוק שאין לו תחליף… מבחינתי השקט הפנימי העמוק הזה הוא כל כך חיוני לחיים, ליכולת להתמודד עם מה שהחיים מביאים, ליכולת לשמוח עם מה שהחיים מביאים, ליכולת לחיות בעודי חיה…  שמתי גם לב שאיכות השינה לאחר טיפול היא יותר טובה, רגועה, מתוקה.
מכיוון שלמזלי לא באתי לטיפולים עם מחלה מרשימה כזאת או אחרת – אני לא יכולה לספר על נס רפואי, אך האמת היא שלעולם לא אוכל לדעת איזה חוליים נחסכו ממני בזכות הטיפולים שלך… ובפעמים שהגעתי עם כאב פיזי או חולשה במקום ספציפי הבעייה טופלה ועברה תוך מספר טיפולים.
מאחלת הרבה הצלחה
ושרבים ייהנו מטיפוליך היחודיים והמדהימים
באהבה
מיכל. 

My family – myself, my wife and my grown-up daughter – have been going to Zafrir as a healer for several years now. During that time I've watched him grow and mature immensely as an intuitive healing practitioner as he's treated us for a whole number of issues, both physical and emotional (I'm not sure any more that there is such a strict separation).

My healings with Zafrir has been marked by tears and laughter – often in the same session – as he's taken me through layers of my being, always gently, with utmost care and sensitivity, never pushing.

For us all, his results have been sometimes almost miraculous, most times awesome, and always highly effective, beneficial and fun. It's an absolutely blessing for me that he's totally fluent in English having lived and worked in London for many years – it allows me an added freedom of expression that I never experienced with other Israeli healers.

I thoroughly recommend him to anyone with an open mind about how they think healing should be and are ready to embark on a true journey of discovery at the hands of a master healer.

Thank you Zafrir, sincerely

Daniel  

הגעתי אליך בגלל חוסר בטחון, פחדים ומצבים שלא ידעתי איך להתמודד איתם. עברתי איתך תהליך שבו גם למדתי על עצמי וגם לימדת אותי איך להתמודד עם מצבים שהיה לי קשה להתמודד איתם לבד.
היה לי כייף לספר לך ולשתף אותך. אני מרגישה שלימדת אותי איך להתנהג בסיטואציות בחיים שלפני זה לא הייתי יודעת איך להתמודד איתם. אני מרגישה שקרו אצלי שינויים מאוד חשובים. תודה על הכל.
רינת (בת 17)

קוראים לי רוני ואני בת 16 וחצי, לפני שנתיים נפלתי כמו הרבה בני נוער בגילי למה שנקרא.. ״הפרעות אכילה״ מגיל נורא צעיר אני זוכרת את עצמי אומרת שאני שמנה, ובערך בכיתה ה׳ הפסקתי לאכול ג׳אנק פוד ונמנעתי מרוב הדברים המתוקים.. ההורים שלי תמיד היו עם יד על הדופק לגביי.. אבל כמו כל ילדה בגיל ההתבגרות גם לי הייתה תקופה קשה ומרוחקת. אני לא זוכרת להצביע על יום מסויים בו הפסקתי לאכול יותר משלושת רבעי מסוגי מאכל שהייתי אוכלת .. אבל בזמן נורא קצר (חודש) השארתי לעצמי תפריט נורא נורא מצומצם, תוך תקופה קצרה הורדתי 6 קילו מהמשקל וחשוב לציין שגם לפני זה לא הייתי באמת שמנה, פשוט קצת יותר מלאה הייתי חלשה ועייפה כל יום וכל היום. לא הצלחתי לעשות את הדבר שאני הכי אוהבת בעולם שזה לרקוד.. סבתא שלי אומרת שהניצוץ בעיניים שלי כבה… אני לא אשקר אני אהבתי ואוהבת את הגוף שלי במשקל שהגעתי , אבל המצב הנפשי והפיזי היה של ילדה חולה. הייתי בהמון טיפולים.. בבתי חולים, אצל אנשים פרטיים, בדיקורים סיניים ומה לא.. אבל המצב לא השתפר – להפך. אני לא רוצה לדבר על האבל שגרמתי למשפחה, לצעקות והריבים אבל אני ילדה חכמה ואני ידעתי והרגשתי שזה עניין של זמן אני הבטחתי לאמא שלי שזה יעבור לי עם הגיל … ועם הזמן, ובאמת לאט לאט המצב התחיל להשתפר בלי לשים לב.. היו עליות וירידות אבל אי אפשר באמת להבריא בלי לקבל טיפול וכשהרגשתי שאני קצת מאבדת את עצמי הסכמתי ללכת לטיפול אחרון. התחלתי להיפגש עם צפריר אמיתי, צפריר פיתח שיטה שאני יגיד את האמת לא האמנתי בה לפני שהגעתי… אבל מה כבר יש לי להפסיד? הפגישות עם צפריר היו פעם בשבוע במעלה צביה.. כל פגישה התחילה עם שיחה ויחד הגענו לנקודות בעייתיות, לפחדים, לחרדות… בכל פעם נעצרנו על נקודה אחת, דיברנו עלייה ובחנו אותה יחדיו. אחר כך נשכבתי על הגב על מיטת הטיפולים כאשר שתי הידיים שלי לצידי הגוף צפריר שם לי יד על הבטן – ככה הוא ידע מה שלום הנפש שלי היום … לאחר מכן הוא התחיל לנקוש לי היד בזמן שהוא מדבר ואני חוזרת אחריו.. התוצאות היו מדהימות כמעט ולא אמיתיות !! הרגשתי שמצאתי את המושיע שלי! גיליתי את עצמי מחדש, ואני בהחלט שומרת לו את כל הקרדיט, המטרה של צפריר הייתה שאני יקום בבוקר וירגיש טוב עם עצמי ! הוא הבטיח שאיך שזה יקרה הכל יסתדר והוא צדק. היום – אחרי הטיפול אני כמעט בן אדם אחר .. אני אומנם לא אוכלת ג׳אנק פוד ולא מכניסה לפה שום דבר שהוא מיותר(לחם, פחמימות ריקות, ממתקים וכו׳ ) אבל אני בריאה, אני עושה ספורט אינטנסיבי, אני רוקדת, אני שוחה, אני צוחקת ואני מאושרת .. תמיד השריטה הזאת תלך איתי וגם היום אני לא תמיד מרגישה יפה ואפילו מידיי פעם יש געגוע למקום שהייתי בו.. זה נשמע מוזר אבל זה חלק גדול ממני ולפעמים כשאני מרגישה שאני טיפונת נשאבת אחורה אני נזכרת במי אני היום, אני נעזרת בפגישות עם צפריר ויודעת באיזה כלים להשתמש. למדתי להישאר באותו מצב (פחות 6 קילו) ולהיות בריאה. אומנם זה דורש ממני יותר תשומת לב אבל זה שווה את זה אפילו רק בשביל האנשים שאוהבים אותי.

אני פגשתי את צפריר באחד מתקופות השפל בחיי, אולי בתקופה הקשה ביותר.
הייתי על סף לאבד את כל מה שידעתי על עצמי, את כל מערכת אמונותיי, את כל מה שהיה לי…..
הייתי על סף התהום.
לא רציתי לקום בבוקר. לא בטוחה שבכלל רציתי לחיות…..
צפריר ליווה אותי חודשים. חודשים של תמיכה גם בקליניקה, וגם טלפונית. לשאול לשלומי….
לצפריר יכולת אמפטיה, הכלה, הבנה, הכרה ועוד אלפי יכולות….. הוא נגע/לא נוגע, דיבר/לא דיבר, אני לא כ"כ מבינה מה הטכניקה שלו, כי היא משתנה (אולי?), אבל הוא הצליח להגיע לחלקים העמוקים שבי…. לאפשר לי להכיר את עצמי, להתחבר לעצמי….
הוא תמך בי, החזיק אותי, ראה אותי, איפשר לי, קידם אותי, עזר לי לשמור על שפיותי…
עזר ל"אני" החדשה להיוולד.
היום, מעל שנה אחרי (אולי שנתיים?), אני אדם חדש. מאושרת בחלקי. אני יודעת שצפריר הגיע בזמן הנכון לאפשר לי לעשות את מה שהיה עלי לעשות.
אין מילים להודות לאדם כזה…. כולי התפעלות לשליחות שלו בעולם.
צפריר, תודה לך…. כיצד מודים לאדם שנתן לך את החיים בחזרה?
באהבה,
אילנית

הגעתי לצפריר בעקבות חרדות ופחדים שהיו לי בשנה וחצי האחרונות, אשר החלו לאחר הלידה ובעקבות חוויה לא נעימה כשהתינוקת הייתה בת חודשיים, אשר השאירה בי טראומה, הרגשתי שהדבר מפריע לתיפקודי התקין כאמא, ופניתי לצפריר לטיפול. לאחר מפגש אחד, שהחל בסדרת שאלות כלליות, ומתן עצות מצד צפריר (חייבת לציין שתשובותיו עזרו לי מאוד), הרגשתי שיפור גדול מאוד במצב, המתח ירד וכן החרדות. כבר במהלך הטיפול ניתן להרגיש שמתחיל שינוי, רמת החרדה יורדת, האנרגיה של צפריר מורגשת. צפריר מקסים, רגיש, מטפל בעדינות וברוגע, מקשיב בסבלנות ועונה על הכל בצורה עניינית.
אני רוצה להודות לו על כך!

צפריר אתה מדהים!
לאחר הכישלון החמישי שלי בטסט הייתי מבואסת לגמרי. בשיעורים אני נהגתי מעולה אבל בטסט פשוט הכל נעלם לי. חברה אמרה לי לדבר איתך שאתה עושה קסמים! אני בדרך כלל לא מאמינה בדברים האלה אבל החלטתי לנסות כי כבר הייתי מיואשת. החלק הראשון של המפגש היה אצלך בקליניקה והחצי השני פשוט ישבנו באוטו ותרגלנו כאילו אני בטסט. הטיפול היה בסך הכל הקשות על גב היד כשאני אומרת אחריך כל מיני משפטים. אין לי מושג מה עשית אבל למחרת בבוקר היה לי טסט ועברתי אותו חלק כמו גדולה! אין עליך, ממליצה בגדול ולא מפסיקה לספר עליך לאנשים.

הרבה הרבה תודה ומבטיחה לנהוג בזהירות…
רחל.

פניתי לצפריר אמיתי וביקשתי את עזרתו בפתרון בעיית התנהגות שיש לי בעת מפגשים משפחתיים. במצבים אלה אני נוטה לאבד את הסבלנות לבקר להיסגר ולא להשתתף בתהליך שמתפתח. זהו דפוס שמלווה אותי שנים רבות ואשר גורם לאי  נעימויות ומתחים. קימתי עם צפריר שיחה טיפולית אחת דרך סקייפ אשר התגלתה כמועילה ביותר. השיחה אפשרה לי להתעמת עם הבעיה להתחקות אחר שורשיה ולשנות את הגישה ואופן ההתנהגות. התוצאות באו לידי ביטוי באופן מידי במפגשים המשפחתיים שהתרחשו לאחר מכן בהם הייתי סוף סוף נינוח וחברותי. תודה לך על טיפול מהיר וממוקד.
ברוך.

 ♣

חוויה טיפולית עם צפריר אמיתי.
פגשתי את צפריר לראשונה לאחר שנה גדושת טיפולים רפואיים בהתמודדות עם סרטן השד.
עם סיום ה"פרוטוקול" המדעי עמדתי במקום חדש ברמה הפיזית והרגשית. בחרתי לשוב לחיי המקצועיים הקודמים , אך מחשבה זו לוותה בחולשה וחששות כבדים. חיפשתי אחר כתובת וכיוון טיפולי אחר וכך מצאתי עצמי בחדרו של צפריר.
כל מפגש נפתח בשיחה בה העליתי תכנים מחיי העכשווים. בתהליך הטיפול מתרחשת הרפייה ולאחריה שיחה מונחת עם התת מודע…כזו שמציפה תמונות, צבעים וריחות מתוך אירועי חיים ואשר יצרו ריכוז של משקע רגשי.
התהליך מלווה ב:
– שאילת שאלות, מחשבות, אמירות..
– נקישות קלות על גב היד המלווים בהיגדים הנוגעים באופן חד וישיר בתודעה ומשנים אותה.
– תהליכים שונים ליצירת איזון אנרגטי ברמת הגוף והנפש.
המפגשים הטיפוליים בדרך זאת סייעו לי ברכישת אופני חשיבה חדשים על האירועים בחיי ומכאן שגם התגובה- התחושה הרגשית השתנתה.
בעבורי המפגש עם צפריר – מטפל בעל אישיות אוהבת אדם, נבון, מכיל ושמח מהווה מקור כוח נוסף ומהותי בחיי.
בהוקרה-חנה

 ♣

לצפריר היקר
המון תודה על הליווי והתמיכה שלך היום.
אני רוצה לספר לך שאחרי הטיפול הייתי פשוט גמורה, בכיתי המון והרגשתי כאילו אני עם עור חשוף – מאוד כאב.
לאט לאט לאורך אחה"צ התחלתי להתחזק ואני חשה שעברתי היום נקודה מאוד משמעותית בתהליך הריפוי שקשור לטריטוריה שסבבנו סביבה בטיפול
בערב טיפלתי בזוג שהגיע אלי והייתי חזקה בתוך עצמי גם בלשים גבולות מתוך ערך לעצמי.
אז שוב, תודה תודה תודה שהתאפשר לי כור היתוך שמאוד כאב אבל גם שיחרר משהו….
בהוקרה  דגנית.

 ♣

צפריר,
רק בליל אמש התבהרה לי עוצמת החוויה בה נגעתי במפגש האחרון
שתי תמונות, השונות במהותן ובמידת קרבתן למציאות חיי, נשקפו בתוכי באופן חזותי בהיר וברור להפליא. בשקט הלילה אפשרתי לעצמי להתבונן בהן שוב וללוות אותן בשקט עמוק
תמונה ראשונה נוגעת במפגש עם בני – בחיבוק. אותו חיבוק אשר הכיל בריכוז עצום מגוון של רגשות (אשר נוכחותם המשותפת יצרו סתירה חזקה מידיי בתוכי) וממנו נראה כמו ברחתי זמן רב מידיי
והבכי…שמצא דרכו החוצה הזכיר לי את אותו פרץ של מים שמקיא אדם מתוכו לאחר שטבע..בדרכו לנשימה חדשה
תמונה שנייה – הינה מעין מפגש ציורי ביני לבין אני. זוהי תמונה קסומה לחלוטין ומילים עדיין לא נכונות לה
תודעות שונות ורובדי חיים הם המילים המתקשרות לחווית התמונות שלי.
תודה על שאפשרת את זה
דפנה.

 ♣

צפריר יקר,
כשאמרת לי שכנראה טיפול אחד יספיק לא האמנתי שזה אפשרי, אך נראה שצדקת! חייבת אני לך תודה עמוקה על כך שלאחר שנים ארוכות, קיבלתי ביטחון וחזרתי לנהוג, דבר אשר מקל עלי מאוד את החיים.
לא קל  למצוא בימינו שילוב מנצח של מקצועיות , נאמנות ואנושיות , אבל אין ספק שאני זכיתי…
ועל כך מגיעות לך כל מילות התודה.
ממני המבקשת להודות לך,
גילת.

סרטון שבועי
צרו עימי קשר

שם מלא (חובה)

טלפון נייד (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

הקלד (למניעת ספאם):
captcha