שיטת אמיתי – דרך ריפוי ייחודית לנפש ולגוף

במשך שנים רבות עיקר עבודתי היה בטיפול במחלות של הגוף והכלי העיקרי בו השתמשתי היה פולריטי תראפי. טכניקה מקיפה זו המבוססת על הרפואה ההודית נתנה לי את האפשרות לעזור לאנשים להחלים מקשת רחבה של מחלות.

עם השנים וביחד עם הניסיון המצטבר מעבודתי ההתנדבותית עם אסירים ומכורים בתהליכי גמילה ראיתי יותר ויותר את החשיבות של יצירת שינויים מחשבתיים ורגשיים. נוכחתי לדעת עד כמה השינויים האלה חיוניים כדי שהאדם באמת  יחלים. דומה הדבר ללתקן את האוטו מבלי ללמד את הנהג איך לנהוג בו נכון. ראיתי שאנשים מחלימים מכאב גב אבל תוך כמה זמן הכאב חוזר, כנ"ל עם בעיות עיכול וכדומה. מעבודתי עם מכורים בתהליכי גמילה ראיתי עד כמה זה קשה ומורכב לאנשים לשנות את ההרגלים שלהם, גם כאשר אלה הרסניים בעליל. האדם יודע שזה מזיק לו והוא חייב ורוצה להפסיק ובכל זאת זה מאוד קשה. מאחר ואני נמצא שנים רבות בדרך רוחנית פגשתי גם אני את הקושי הזה בחיי פעמים רבות.

כל אלה גרמו לי להתחיל לחפש כלי טיפולי שיוכל לעזור לאנשים להשתחרר מאירועי עבר שיצרו בהם דפוסים רגשיים ומחשבתיים שמנהלים אותם באופן שהוא לא בריא להם. התחלתי לחקור את הנושא ולחפש דרכים שיאפשרו ריפוי. מתוך המחקר שלי והתנסויות רבות ראיתי שניתן להשתמש במערכת האנרגטית של הגוף על מנת לשחרר חסימות ודפוסים ברמה הרגשית, מחשבתית, תפיסתית, הרגלים,טראומות ועוד.

מתוך עבודתי ארוכת השנים עם מכורים בתהליכי גמילה ומתוך ניסיוני בתהליכי השינוי שלי ראיתי שישנו דפוס מסויים המלווה תהליך כזה של שינוי. לכן השיטה חייבת לתת מענה נכון להתגברות על הדפוס. אחד הדברים העיקריים שהנחו אותי בתהליך המחקר שלי לגילוי דרך ריפוי ליצירת שינויים, היה הצורך של האסירים והרצון שלי לפתח משהו שיעזור להם במאבק ההרואי שלהם להשתחרר מהסם ולהציל את חייהם.

ידעתי שאם אני רוצה שהם ישתמשו בזה, הטכניקה צריכה להיות  מאוד אפקטיבית. דרך שמביאה לתוצאות בזמן קצר, יהיה קל מאוד ללמד אותה אחרים, אפשר ליישם בכל מקום ללא צורך בעזרים כלשהם, תמיד זמינה ומועילה .

מאחר והכרתי טוב מאוד את המודל האנרגטי של פולריטי תראפי החלטתי להשתמש בו כבסיס לשיטה. שלושת העקרונות המנחים ב 'שיטת אמיתי' הם:

1. האדם מחזיק באופן מודע או לא מודע בכאב ובגורמיו ומסרב להרפות מהם.

2. יש אצל האדם פחד עמוק מהשינוי. מתהליך השינוי עצמו (פחד להתמודד עם הכאב הרגשי, לראות דברים מסוימים בחיי) ומהתוצאות האפשריות שלו (איך אני אהיה בלי הדפוס הזה, בלי הכאב, הפחד?).

3. גם כאשר הדרמות האישיות הן כואבות ונראות בלתי פתירות וממלאות את האדם וחייו, עדיין העולם ממשיך להתקיים, רוב הדברים גם בחיים באישיים וגם בכלל החיים מתפקדים היטב ובעצם הכל בסדר.

'שיטת אמיתי' הינה דרך ליצירת שינויים מדהימים בפרקי זמן קצרים. היא עוזרת לאדם לשחרר את עצמו מדפוסים קיימים שיוצרים כאב ברמות שונות וליצור במקומם דפוסים חדשים בריאים. זו דרך לעידכון עצמי שכן מרבית הדפוסים האלה נוצרו שנים רבות קודם לכן, לרוב בתקופת הילדות. 'שיטת אמיתי' נותנת לך את היכולת לבחור איך אני רוצה להיות עכשיו, בגילי הנוכחי. השיטה הוכיחה את יעילותה גם במגוון רחב של מחלות ומכאובים של הגוף.

 

סרטון שבועי
צרו עימי קשר

שם מלא (חובה)

טלפון נייד (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

הקלד (למניעת ספאם):
captcha